FELLÉPÉSEK

 

DÁTUM

HELY ÉS IDŐPONT

PROGRAM NEVE

2012

2012.01.2

Szalkszentmárton - Kultúrház 17:00

Táncház

2012.02.17

Sükösd - Fehéraác vendéglő 20.00

Táncház

2012.03.04

Kalocsa – Korona étterem 20:00

Folkkocsma

2012.03.14

Baja – Újvárosi Iskola – 19:00

Nemzeti ünnep - Táncház

2012.03.17

Dunaszentbenedek – Kultúrház 19:00

A Géderlaki Búzavirág Táncegyüttes kísérete

2012.03.27

Szalkszentmárton – Szalki fogadó 17:00

A szalkszentmártoni néptánccsoport kísérése

2011

2011.01.08-09

Baja - Szabadidő Ház

Népzeneoktatás Szabó Adrienel, Szombat este 20.00 órától Táncház

2011.01.28

Kalocsa - Korona Vendéglő - 19.30

Fokkocsma a Bures Bandával

2011.02.18

Baja - Fehérló utcai óvoda 15:00 - 17:00

Gyerek-táncház

2011.02.18

Bátaszék - Cikádor büfé 21:00-tól

Folk-farsang

2011.02.19

Medina - Zalán kocsmája - délelött

Disznóvágás

2011.02.19

Baja - Szabadidő Ház (Petőfi sziget) 18:00

Aprók tánca

2011.02.19

Baja - Szabadidő Ház (Petőfi sziget) 20:00

TÁNCHÁZ

2011.03.01

Kalocsa - Színházterem 17.00

Szülőföld Akadémia II. - Szülőföldem szép határa.. Ismeretterjesztő műsor - Géderlak bemutatkozik - Géderlaki néptánc-csoportok kísérete

2011.03.05

Baja - 20.00 - 24:00

Tóth Gergő lakodalma

2011.03.09

Pécs - Klub 74 , Légszesz gyár u. 18. - 21:00

Koncert és táncház

2011.03.14

Baja - Városi ünnepi műsor

Iringó népdalkör kísérése este Táncház

2011.03.15

Baja - Petőfi sziget 10:00

Gemenc Néptáncegyüttes kísérete

2011.04.30

Baja - Kicsávolyi ÁMK 18:00

Koncert és táncház a Szenr György napi vigaszságon

2011.05.14

Kalocsa - Piactér 17:00

A Piros Rózsa Táncegyüttes kísérése

2011.05.14

Baja - Szentháromság tér 20:30

Az Iringó népdalkör kísérése a Jánoskaeresztés programban

2011.05.21

Kalocsa - Templom előtt 10:00

A Piros Rózsa Táncegyüttes kísérése

2011.05.27-29

Németország

A Hőgyész Bokréta Hagyományőrző Táncegyüttes Kísérése

2011.06.04

Kéty - Horgásztó 06:00-tól

II. népzenész-néptáncos horgászverseny Versenykiírás --> letöltés

2011.06.11

Baja - Szabadidőház - egész nap

Buzai - Magyarszováti népzene és néptánc oktatás

2011.06.17-19

Szlovákia

A Piros Rózsa Táncegyüttes kísérése

2011.06.25

Kalocsa 20:00

Koncert és táncház

2011.06.06-10

Kalocsa - Uszód - Ordas

Dunamenti Folklórfesztivál - Csoportok kísérése

2011.06.18-24

Dunafalva - Csobbantó major

I. Sárközi népzene és néptánc tábor

 

 

 

2010

2010.03.13

Baja, Mini Pressó - 20.00 órától

Fokkocsma

2010.04.10

Kalocsa, Korona étterem pincehelység

Folkkocsma

2010.05.13

Baja, Városi színházterem 17:00

Súgó Víca Balladája - A Gemenc Néptáncegyüttes táncjátékának kísérete

2010.05.14

Baja, Városi színházterem 19:00

Súgó Víca Balladája - A Gemenc Néptáncegyüttes táncjátékának kísérete

2010.05.15

Baja, Városi színházterem 20:00

Súgó Víca Balladája - A Gemenc Néptáncegyüttes táncjátékának kísérete

2010.05.16

Baja, Városi színházterem 17:00

Súgó Víca Balladája - A Gemenc Néptáncegyüttes táncjátékának kísérete

2010.05.29

Kecel Virágfesztivál 10:00

A Piros Rózsa Táncegyüttes kísérése

2010.05.29

Kalocsa, Korona étterem kerthelység 20.00

Folkkocsma

2010.06.5-6

Németország - Malschwitz

Sióagárdi táncosok kísérete

2010.06.12

Géderlak, Művelődési Ház - 19:00

Géderlaki tánccsoport kísérete

2010.06.19

Baja, Főtér - 17:00

koncert

2010.06.19

Baja, Főtér - 20:00 - 23:00 között

Csárdás éve rekordkísérlet

2010.06.26

Akasztó - 15:00

Géderlaki tánccsoport kísérete

2010.07.08

Baja, Főtér 19:00

Felsőbácskai Néptáncgála - A Gemenc Táncegyüttes kísérése

2010.07.08

Baja, Petőfi sziget - Sátor - 23.00

Folkkocsma a Bátmonostori Tamburazenekarral

2010.07.16

Baja, MNÁMK -20:00

Könyvtárosok 42. Vándorgyűlése - Gemenc Néptáccsoport kísérete, magyar táncház

2010.07.27

Dunafalva, Tánctábor 18:00-tól

Zenélés a Gemenc Néptánccsoport tánctáborába

2010.08.07

Géderlak 14:00-tól

Falunap, a Búzavirág táncegyüttes kísérése

2010.08.19

Baja, ÚÁMK - 18:00-tól

Népzenei műsor a Gemenc Néptáncegyüttessel és a Bures Bandával

2010.08.26

Váralja - 19:00

Tánctábor, Koncert és táncház

2010.09.04

Dunaszentbenedek - 16:00

Falunap - Géderlaki Búzavirág Táncegyüttes kísérete

2010.09.11

Bátaapáti - 14:00-16:00

A bátai és bátaapáti táncegyüttesek kísérete

2010.09.11

Alsónyék - 17:00

A Gemenc Néptáncegyüttes kísérete

2010.09.18

Kalocsa - 14:00 - 16:00

Paprikanapok - Tánccsoportok kísérete

2010.09.18

Baja - 17:10

III. Újbor fesztivál
A Gemenc Néptáncegyüttes kísérete

2010.09.23

Zomba - 19:00-21:00 - Művház

Táncház

2010.09.30

Baja

SugoVica Balladája

2010.10.01

Baja

SugoVica Balladája

2010.10.02

Kéty - Horgásztó

"Tedd ki a pontyot" I. Tolna megyei néptáncosok és népzenészek horgászversenye

letölthető versenykiírás

2010.10.09

Nagydorog - délután

Szüreti felvonulás

2010.10.09

Géderlak - 18:00

Falunap - Géderlaki Búzavirág Táncegyüttes kísérete

2010.10.30

Bátaszék - Cikádor büfé - este

Horgászverseny Afterparty - Képnézegetés, zene, tánc

2010.11.06

Baja - Színháztetem - 19:00

Gemenc Néptánccsoport kísérete

2010.11.13

Szekszárd

Őcsényi Néptánccsoport kísérete

2010.11.26

Baja - Művészetek gödre - 21:00

Koncert és táncház

2010.12.11

Kalocsa - Korona Vendéglő - 20:00

Táncház a Bures Bandával